هتل مارینا کیش

یکی از نکات قابل توجه و بسیار ارزشمند هتل مارینا پارک کیش قرار گرفتنش در زمینی است که فقط ۷۰۰۰ متر مربع آن ساحله و این بسیار قابل اهمیت برای مسافران جزیره کیش است. کل زمینی که هتل مارینا در آن قرار گرفته بیش از ده هزار هکتار است و مهندسان از این فضا به خوبی استفاده کرده اند. طراحی فضاهای سبز و آبنماهای داخل محوطه هتل و همچنین معماری ساختمان هتل و داخل اتاقها و لابی و … امتیازاتیست که هتل مارینا کیش را بسیار مطرح و پر طرفدار کرده.

هتل مارینا کیش

خوب البته قیمت هتل هم نسبت به سایر هتلها بالاتره اما خدمات و نوع سرویس دهی و کیفیت هتل و غذاها رو هم باید در نظر گرفت. به همین خاطر خیلی از مسافران تور کیش ترجیح میدن اولین انتخابشون هتل مارینا کیش باشه.

هتل مارینا از قسمتهای مختلفی تشکیل شده از جمله سالن زیبایی مخصوص بانوان، سالن های مجزا و مجهز ورزشی، سالن ماساژ و اسپا، کافی شاپ، سالن های رستوران و… که همگی در انتظار مهمان نوازی از شما ممهمانان محترم هتل میباشند.

 

سالن زیبایی بانوان هتل مارینا کیش سالن ماساژ و اسپا هتل مارینا کیش

 

رستوران لوتوس هتل مارینا کیش رستوران باغ(گل کاغذی) هتل مارینا کیش

در دو طرف ساحل هتل دریای مرجانی و بسیار زیبای خلیج همیشه فارس خودنمائی می کند که اولین و بی نظیرترین مارینای کیش را در خود جا داده است. این فضای فرحبخش و بسیار چشم نواز نظر هر بیننده ا ی را به خود جلب مینماید و اقامت در هتل مارینا کیش را وسوسه انگیز می نماید. معماری منحصر به فرد همراه با دکوراسیون و تجهیزات مدرن در کنار طبیعتی بکر تعریفی جدید از سفر را در ذهن متبادر می سازد. کارکنان آموزش دیده و با تجربه آماده اند تا خاطره این سفر بیاد ماندنی را در ذهن شما مسافران عزیز تور کیش هتل مارینا ماندگار کنند.

از دیگر امکانات هتل مارینا کیش میتوان به تفریحات دریایی و ساحلی در ساحل اختصاصی تفریحی هتل مارینا اشاره کرد. همچنین بزرگترین و مجهزترین اسکله شناور مخصوص نگهداری قایقهای تفریحی در ساحل اختصاصی مارینا قرار دارد.

هتل مارینا کیش

سالن کنفرانس و مراسمات هتل مارینا کیش از دیگر پیشنهادات هتل برای رفاه بیشتر شما عزیزان است با ظرفیت ۴۰۰ نفر و امکانات پذیرایی و صوتی و تصویری مجهز.

هتل مارینا کیش

 

قیمت اتاق های هتل مارینا کیش

دو تخته رو به جزیره ۶۳۰٫۰۰۰ تومان
دو تخته رو به دریا ۷۳۰٫۰۰۰ تومان
سرویس اضافه ۲۶۰٫۰۰۰ تومان

خدمات رایگان هتل مارینا همراه با تور کیش سیر

استقبال فرودگاهی
صبحانه بوفه
ناهار بوفه
استخر سونا جکوزی
سالن بدنسازی
اینترنت پر سرعت
تخفیف ورودیه پارک دلفین ها و باغ پرندگان و سایر تخفیفات گردشگری

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *